Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Środki ochrony indywidualnej

( ilość produktów: 14 )

Właściwie dobrane środki ochrony indywidualnej zwiększą bezpieczeństwo pracownika. Chronią przed skaleczeniami i uszkodzeniem innych ważnych narządów. Wpłyną też na większy komfort wykonywania niektórych prac. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele wyrobów przeznaczonych do ochrony osobistej pracowników. Wszystkie mają certyfikaty upoważniające do używania ich w miejscu pracy.

Środki ochrony indywidualnej - co znajdziesz w naszej ofercie?

Każdy pracownik, wykonujący czynności zagrażające jego zdrowiu, musi być wyposażony w środki ochrony indywidualnej. Są to wszystkie akcesoria zalecane w przypadku, kiedy nie można zastosować środków ochrony grupowej. Decyzję o tym, w jakie środki ochrony osobistej powinien być wyposażony pracownik na danym stanowisku, podejmuje się na podstawie badania środowiskowego. Wykazane w wynikach produkty musi udostępnić pracodawca, a pracownik jest zobowiązany do ich stosowania.

W naszym sklepie znalazły się ochronniki zabezpieczające wszystkie newralgiczne części ciała. Sporą grupę stanowią środki ochrony indywidualnej zabezpieczające wzrok. Należą do nich okulary w białym i ciemnym kolorze, chroniące przed pyłem i odpryskami. Skuteczne zabezpieczenie stanowią także gogle ochronne z paskiem trzymającym je na głowie. Te znajdują zastosowanie szczególnie przy pracy w trudnych warunkach.

Sporą grupę stanowią środki ochrony indywidualnej zabezpieczające ciało przed odgnieceniem. Należą do nich poduszki warsztatowe pod kolana i całe ciało, a także maty rozkładane. Tego rodzaju środki ochrony indywidualnej mają za zadanie ochronić także przed zimnem ciągnącym od betonowego podłoża. Są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, smary i oleje, dlatego świetnie sprawdzają się w warunkach warsztatowych.

Przy pracy prowadzonej na klęczkach, przyrządza się nakolanniki. Te można zamontować na nogawkach spodni i prowadzić pracę nawet na nierównym podłożu. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w specjalistyczne rękawice ochronne gumowane przeznaczone do prac w trudnych warunkach. Ofertę sklepu uzupełniają ochronniki słuchu, a także maski ochronne i zabezpieczające przed pyłem.

Gdzie przydadzą się środki ochrony indywidualnej?

Zgromadzony w naszym sklepie sprzęt ochrony osobistej znajdzie zastosowanie we wszystkich zakładach pracy. Poszczególne produkty są certyfikowane, dlatego można stosować je przy profesjonalnych pracach w fabrykach i warsztatach. Sprawdzą się także podczas prowadzenia robót budowlanych i przebywania w obiektach, gdzie występują zagrożenia zdrowia.

Środki ochronne z naszej oferty mogą przydać się także amatorom. Warto zastosować je w czasie prac prowadzonych w domu i wokół niego. Maty można użyć przy pracach wokół auta w garażu, a nawet w ogrodzie. Niektóre produkty, takie jak ochronniki słuchu, znajdą zastosowanie nawet w czasie odpoczynku. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru ochronników zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Wyjaśnimy wszystkie problemy i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel