Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze oczkowe proste

( ilość produktów: 3 )

Solidne klucze oczkowe proste należą do podstawowych narzędzi warsztatowych. Ich zadaniem jest obsługa połączeń gwintowanych, takich jak śruby, nakrętki, trzpienie z gwintem i elementy regulacyjne. Konstrukcja tego typu akcesoriów daje im bardzo uniwersalne zastosowanie przy wielu zadaniach. W tej grupie przygotowaliśmy wysokiej jakości klucze oczkowe w różnych wymiarach i formach, co umożliwia skuteczne przeprowadzenie różnych prac.

Charakterystyka kluczy oczkowych prostych

Klucze oczkowe proste to jeden z wariantów kluczy płaskich. W tym typie częścią roboczą jest oczko. Można nim objąć łeb śruby lub nakrętkę na całym obwodzie. W pewnym zakresie ogranicza to płynność i szybkość wykonywania pracy. Jednocześnie zapobiega ścieraniu się krawędzi śruby i pozwala na poruszanie nawet starych połączeń gwintowanych.

Dobrej jakości klucze oczkowe proste to narzędzia o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Można operować nimi przy śrubach położonych w ciasnych miejscach, a także łatwo dostępnych. Można wykorzystać je do zadań prowadzonych w zakładach mechanicznych. Sprawdzą się także przy robotach budowlanych i remontowych. Dobrej jakości komplet kluczy powinien znaleźć się na wyposażeniu profesjonalistów i domowych majsterkowiczów.

Klucze oczkowe proste w Dowarsztatu.com

Oferta naszego sklepu zawiera klucze oczkowe proste w wielu typach. Przede wszystkim znajdują się tu klucze zróżnicowane pod względem wymiarów. Można wybrać narzędzia pasujące do małych i większych śrub. Większość z nich oferowana jest w gotowych kompletach, które zawierają kilka narzędzi. To pozwala szybko wyposażyć warsztat i domową skrzynię narzędziową.

Niezależnie od różnic, wszystkie proste klucze oczkowe łączy podobna konstrukcja. Na obu końcach klucza znajdują się oczka, których rozmiar jest inny. Dzięki temu nawet mniejszy komplet wystarczy do tego, żeby mieć do dyspozycji wiele typów oczek. Każdy produkt jest wykonany z solidnych materiałów i zabezpieczony przed zagrożeniami, jakie można spotkać w warsztatach. Dzięki temu klucze są bardzo żywotne i pozostają funkcjonalne na długo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-21
Ok
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel