Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hex-Imbus

( ilość produktów: 32 )

Hex-Imbus to klucze imbusowe o szczególnej budowie i zastosowaniu. Są połączeniem gniazda typu hex i trzpienia imbusowego. Tego rodzaju akcesorium znajdzie zastosowanie przy trudnych i zaawansowanych pracach montażowych oraz naprawach mechanicznych Ze względu na ogromne możliwości, jakie daje klucz, ten niewielki produkt powinien znaleźć się w każdym warsztacie. W tej grupie przygotowaliśmy narzędzia bardzo trwałe i odporne na znaczne obciążenia. Dzięki temu można zastosować je w profesjonalnych pracach monterskich bez obaw o bezpieczeństwo użytkowników.

Klucze imbusowe hex - co je wyróżnia?

Klucze Hex Imbus to konstrukcje przeznaczone do manipulowania przy połączeniach gwintowanych. Sprawdzą się w miejscach, gdzie potrzebne są nasadki i klucze trzpieniowe torx. Te akcesoria są zakończone nasadką z gniazdem na wyjście typu torx. Do manipulowania służy trzpień roboczy sześciokątny hex o normatywnych wymiarach. Taka budowa pozwala na zamocowanie do narzędzia końcówki grzechotki, klucza udarowego lub klucza ręcznego.

Klucze imbusowe hex najbardziej przydają się przy odkręcaniu zapieczonych śrub i trzpieni osiowych gwintowanych. Wówczas na element można zadziałać dużą siłą bez ryzyka uszkodzenia połączenia i samego klucza. Te klucze są też bardzo uniwersalne i można użyć ich w sytuacji, kiedy mamy dostęp tylko do kilku spośród potrzebnych narzędzi. Z ich pomocą można stworzyć przejścia pomiędzy końcówkami torx i uchwytami narzędziowymi we wkrętarkach.

Klucze Hex-Imbus - różne warianty dostępne w sklepie Dowarsztatu.com

W naszym sklepie przygotowaliśmy różne klucze Hex Imbus. Poszczególne produkty można dostosować do rodzaju urządzeń i połączeń śrubowych, przy których będą operowały. Różnice pomiędzy nimi wynikają przede wszystkim z wymiaru trzpienia. Klucze mają też inne wymiary końcówek roboczych torx, a nawet wysokość. Niezależnie od rodzaju wybranego produktu, każdy z nich charakteryzuje się sporą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i jest zabezpieczony przed wilgocią. To gwarantuje długą żywotność i możliwość zastosowania w różnych warunkach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-07-20
polecam
pixel