Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Grzechotki 1/4"

( ilość produktów: 26 )

Uniwersalne grzechotki ¼ cala należą do podstawowych narzędzi ręcznych. Wyposażone w odpowiednie nasadki lub inne końcówki robocze, są w stanie precyzyjnie operować przy połączeniach gwintowanych. Stosuje się je przy różnych zadaniach: począwszy od prac modelarskich, a kończąc na przemyśle produkcyjnym. W ofercie sklepu Dowarsztatu.com znajdują się narzędzia w wielu wariantach, które można zastosować w pracach profesjonalnych i prowadzonych w domowym warsztacie.

Co wyróżnia grzechotki ¼ cala - charakterystyka

Wszystkie klucze grzechotki to konstrukcje, które ułatwiają szybkie przykręcania i odkręcanie akcesoriów połączeń gwintowanych. Także grzechotki ¼ cala są wyposażone w mechanizm zapadkowy, który pozwala na kręcenie trzpieniem gwintowanym bez konieczności zdejmowania osprzętu lub nasadki. Dzięki temu prace można przeprowadzić bardzo szybko, a także wykonywać je w trudno dostępnych przestrzeniach.

Na tle innych podobnych narzędzi, grzechotki ¼ cala wyróżnia się wymiarem trzpienia. Szerokość między przeciwległymi ściankami wynosi właśnie ćwierć cala. Trzpień pasuje do nasadek wyposażonych w gniazdo o tym rozmiarze. Jego konstrukcja pozwala na bardzo szybkie zdjęcie nasadki i zastąpienie jej nowym elementem. Dzięki temu prace prowadzone są jeszcze szybciej i z większą wygodą. Jednocześnie operator ma pewność, że nasadka nie zsunie się z trzpienia nawet przy oddziaływaniu na niego z dużą siłą.

Różnorodne grzechotki ¼ w sklepie Dowarsztatu.com

W tej grupie zgromadziliśmy kilka typów grzechotek ¼ cala. Narzędzia można zastosować w warsztatach mechanicznych i serwisowych. Sprawdzą się także w pracach budowlanych i przy naprawach prowadzonych w domu. Żeby jednak narzędzie okazało się wystarczająco funkcjonalne, należy dobrać odpowiedni wariant. Wśród najważniejszych kryteriów znajduje się długość uchwytu roboczego, rodzaj mechanizmu zapadkowego, a także inne dodatkowe cechy. Grzechotki mogą być wyposażone w przegub w okolicach końcówki roboczej, a nawet uchwyt teleskopowy. Szukając większej ilości różnorodnych narzędzi, warto sięgnąć po komplet kilku grzechotek.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-04
super sklepjaki obsługa
2023-07-01
Jest ok polecam :)
pixel