Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zawory sterujące sprężarkowe

( ilość produktów: 19 )

Montowane od jakiegoś czasu sprężarki klimatyzacji posiadają układ napędowy ze sprzęgłem zrywalnym, sterowanie wydatkiem sprężarki odbywa się przy pomocy zaworu sterującego umieszczonego wewnątrz kompresora.

Zawory sterujące kierunkiem przepływu sprężonego powietrza

Zawory sterujące kompresorem klimatyzacji są kontrolowane przez sterownik klimatyzacji przy użyciu specjalnego sygnału PWM. Jest to metoda regulacji sygnału prądowego lub napięciowego, o stałej amplitudzie i częstotliwości. W ofercie sklepu znajduje się kilka zaworów sprężarki klimatyzacji i zaworów przebiciowych, które są niezwykle trwałe i skuteczne.

Poszczególne modele są dedykowane konkretnym modelom samochodów. Każdy zawór w szczegółowym opisie ma wyszczególnione pojazdy, z którymi jest kompatybilny. Jest to spore ułatwienie dla osób poszukujących konkretnego elementu oraz tych zastanawiających się, jak sprawdzić zawór sprężarki klimatyzacji.

W ofercie znajduje się także zestaw redukcji adapterów z zaworem kulowym. Adaptery służą do połączenia urządzeń serwisowych z układem klimatyzacji lub chłodniczym. Jest to szczególnie pomocne w przypadku nietypowych przyłączy w urządzeniu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
2023-07-01
Jest ok polecam :)
pixel