Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przeguby do kluczy

( ilość produktów: 9 )

Dobrej jakości przeguby do kluczy to osprzęt roboczy niezastąpiony w czasie prac warsztatowych. To konstrukcje przeznaczone do operowania przy nakrętkach, śrubach, wkrętach i innych akcesoriach wyposażonych w gwinty. Są montowane na końcówkach narzędziowych i ułatwiają pracę w ciasnych przestrzeniach. W ofercie naszego sklepu można znaleźć profesjonalne przeguby do nasadek przeznaczone do każdego typu kluczy. Konkretne konstrukcje sprawdzą się przy pracach amatorskich lub w profesjonalnych zakładach.

Charakterystyka i zastosowanie przegubów do kluczy

Przeguby do kluczy to akcesoria dodatkowe, dzięki którym łatwiej można obsługiwać klucze nasadowe. Ich konstrukcja składa się z uchwytu do mocowania nasadek i drugiego, przeznaczonego do osadzania na kluczach. Obie części są połączone za pomocą konstrukcji przegubowej. Dzięki temu przeguby do kluczy pozwalają na odchylenie uchwytu od osi śruby i ułożenie go nawet pod kątem 90 stopni.

Przeguby do kluczy nasadowych sprawdzają się w czasie prac prowadzonych w ciasnych i trudnodostępnych przestrzeniach. Z ich pomocą łatwiej można dostać się do łbów śrub, które umieszczono w wąskich szczelinach. Można zastosować je do prac w serwisach mechanicznych. Tam pozwolą na operowanie przy śrubach zlokalizowanych w mocno zabudowanych miejscach bez konieczności demontażu innych elementów. Sprawdzają się również w pracach budowlanych, remontowych i przy montażach.

Jak dobierać przeguby do kluczy?

Najważniejszym kryterium wyboru przegubów do kluczy jest wymiar końcówek. Trzeba wziąć pod uwagę trzpień na nasadki, a także końcówkę do osadzania na kluczu. W zależności od charakteru prac zaleca się też stosowanie innych typów przegubu. Końcówka Kardana zapewnia bardzo duży kąt odchylenia od osi, jednak nie jest odporna na działanie dużej siły. Przy pracy kluczami mechanicznymi lepszy będzie przegub o konstrukcji kulistej, który jednak nie gwarantuje tak dużego kąta.

Sięgając po produkty z naszego sklepu, nie musisz martwić się o ich jakość. Wszystkie mają niezbędne certyfikaty i są wykonywane zgodnie z normami. Korzystamy z oferty dobrych producentów, dzięki czemu przeguby pozostaną funkcjonalne przez długi czas.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-22
Szybka realizacja zamówienia ,przesyłka dotarła na czas ,bez opóźnień.
2023-07-20
polecam
pixel