Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze dynamometryczne manualne lewo-prawo

( ilość produktów: 7 )

Klucz dynamometryczny lewo-prawo to jeden z częściej używanych kluczy w każdym warsztacie samochodowym. Służy on przede wszystkim do dokręcania śrub w kołach i innych nasadek, które wymagają przyłożenia klucza z odpowiednią siłą.

Klucz dynamometryczny dwustronny

Odpowiedni moment dokręcenia w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara wymagany jest stosunkowo często. Klucz dynamometryczny - lewy gwint zdarza się często właśnie w śrubach. Urządzenie posiada mechanizm, który pozwala na uzyskanie odpowiedniego momentu dokręcania zarówno w lewą, jak i w prawą stronę.

Jest to bardzo uniwersalny mechanizm, który można wykorzystywać w wielu rodzajach mocowań. Profesjonaliści szczególnie cenią sobie szybkość i precyzję działania tego sprzętu. Klucze dynamometryczne mają różne rodzaje przyłożenia - część z nich mieści się w przedziale 5-25 Nm, a niektóre mogą osiągać moment nawet od 40 do 200 Nm.

Parametry te dostosowane są do różnego rodzaju elementów. Warto pamiętać, by wybierać tylko sprzęt, który posiada specjalne świadectwo kalibracji. Zapewni ono precyzję wykonywanych prac.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-14
Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel