Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze fajkowe nasadowe typ L

( ilość produktów: 5 )

We wszystkich warsztatach mechanicznych klucze fajkowe nasadowe powinny znaleźć dla siebie miejsce. Są to narzędzia ręczne przeznaczone do operowania przy elementach gwintowanych. Ich nietypowa konstrukcja ułatwia prowadzenie prac w miejscach trudno dostępnych. Oferowane w tej grupie klucze nasadowe to produkty precyzyjnie uformowane i zapewniające wygodną pracę. Są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo świetnie znoszące trudy prac w przemyśle.

Klucze fajkowe nasadowe - charakterystyka i możliwości zastosowania

Klucze fajkowe nasadowe mają charakterystyczny kształt przypominający literę L lub fajkę, od czego wywodzi się ich nazwa. Każde z ramion ma inną długość, jednak wieńczy je nasadka w takim samym wymiarze. Na obu końcówkach ulokowane są nasadki służące do operowania przy końcówkach połączeń gwintowanych. Dzięki takiej budowie klucze znajdują zastosowanie przy wielu skomplikowanych pracach monterskich. Mogą służyć do operowania przy śrubach, nakrętkach, a także trzpieniach gwintowanych ulokowanych osiowo. Przydadzą się przede wszystkim podczas prac w ciasnych przestrzeniach. Wykorzystywane są w mechanice samochodowej i pracach remontowych.

Klucze fajkowe nasadowe w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

Oferta naszego sklepu w zakresie kluczy fajkowych nasadowych jest bardzo obszerna. Znalazło się w niej wiele produktów o zróżnicowanych cechach. Poszczególne klucze są wyposażone w nasadki o różnych wymiarach, a w naszym asortymencie znalazły się narzędzia we wszystkich standardowych wariantach. Wymiary nasadek są jednakowe w obrębie jednego klucza, co ułatwia operowanie przy śrubach.

Asortyment sklepu stanowią nie tylko pojedyncze klucze, ale także całe komplety. W nich znajdują się narzędzia w kilku wymiarach. Sięgając po taki zestaw, można bardzo szybko i niewielkim kosztem solidnie wyposażyć nawet spory warsztat. Komplet w dopasowanym do niego opakowaniu ułatwi też utrzymanie porządku w warsztacie, na stanowisku roboczym, a nawet na pace samochodu serwisowego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-21
Ok
2023-07-22
Szybka realizacja zamówienia ,przesyłka dotarła na czas ,bez opóźnień.
pixel