Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze oczkowe typ S

( ilość produktów: 7 )

Dobrej jakości klucze oczkowe typ S staną się ważnym elementem wyposażenia każdego warsztatu. Można zastosować je do prac ręcznych obejmujących operowanie przy połączeniach gwintowanych. Klucze mają specyficzny kształt przypominający literę S, co wpływa na ich większą funkcjonalność przy specjalistycznych pracach. Są w pełni bezpieczne dla użytkowników, a niezbędne certyfikaty pozwalają na zastosowanie ich także przy pracach profesjonalnych.

Co wyróżnia klucze oczkowe typ S?

Klucze oczkowe typ S spośród innych kluczy płaskich oczkowych wyróżniają się kształtem trzpienia. Jest on wygięty w przeciwnych kierunkach w górnej i dolnej części. Każda z nich jest zakończona oczkiem o innym wymiarze. Taka budowa sprawia, że klucze można stosować w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Sprawdzą się w pracach mechanicznych i rzemieślniczych, a także przy obsłudze maszyn i pojazdów.

Poza specjalistycznym zastosowaniem klucze oczkowe typ S można też użytkować w ten sam sposób, co inne klucze ręczne oczkowe. Sprawdzają się głównie przy pracach wymagających sporej precyzji i dokładności. Nie niszczą krawędzi nakrętek i łbów śrub, dlatego można zastosować je nawet przy uszkodzonych i starych połączeniach. Mogą stanowić podstawowe narzędzie robocze lub wspierać prace prowadzone z wykorzystaniem elektronarzędzi. Warto zatem zaopatrzyć się w te uniwersalne akcesoria podczas wyposażania warsztatów narzędziowych, zarówno domowych, jak i profesjonalnych.

Klucze oczkowe typ S w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

Wszystkie klucze oczkowe z tej grupy są produktami o sporej żywotności. Zostały precyzyjne wykonane z trwałych materiałów. Każdy element jest zabezpieczony przed pękaniem, dlatego można oddziaływać na niego ze sporą siłą. Oferowane tu klucze oczkowe typ S różnią się między sobą wymiarami oczek. Są one zbliżone do siebie, jednak niejednakowe. Różnica wynosi z reguły jeden lub dwa rozmiary Pasują do większości standardowych śrub sześciokątnych wykorzystywanych w przemyśle.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-07-04
super sklepjaki obsługa
pixel