Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze oczkowe Torx

( ilość produktów: 23 )

Solidne klucze oczkowe torx to narzędzia ręczne, przydatne podczas realizacji różnych zadań. Są przeznaczone do obsługi połączeń gwintowanych, takich jak śruby, nakrętki i pręty gwintowane. Zapewniają precyzyjne operowanie przy połączeniach różnego typu. Ze względu na niewielki wymiar i uniwersalne zastosowanie warto znaleźć dla nich miejsce na każdym stanowisku roboczym. W ofercie sklepu Dowarsztatu.com przygotowaliśmy szereg produktów tego typu. Można wykorzystać je w profesjonalnych pracach przemysłowych, a także w domowym warsztacie majsterkowicza. Wykonane zostały z materiałów, które zapewniają im sporą trwałość i możliwość długotrwałego stosowania. Są też zabezpieczone przed pękaniem i wilgocią.

Charakterystyka i zastosowanie kluczy oczkowych torx

Klucze oczkowe torx to konstrukcje, które swoją budową bardzo przypominają klasyczne klucze oczkowe. Trzpienie są zakończone za pomocą oczka uformowanego w kształt pasujących do łba typu torx. Można nimi operować ręcznie przy śrubach ulokowanych nawet w ciasnych i trudno dostępnych przestrzeniach. Prezentowane w tej grupie klucze oczkowe torx mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Warto wyposażyć nimi stanowiska robocze w fabrykach, warsztatach rzemieślniczych. Przydadzą się również w skrzyniach narzędziowych pracowników budowlanych, ekip serwisowych, a także domowych warsztatach.

Klucze oczkowe torx w sklepie Dowarsztatu.com

W naszym sklepie znajdują się klucze oczkowe torx w bardzo szerokiej gamie produktowej. Poszczególne akcesoria różnią się między sobą przede wszystkim wymiarami. Pasują do łbów we wszystkich standardowych rozmiarach. Mają też inną budowę, co ułatwia dobranie akcesoriów z myślą o najczęściej wykonywanych zadaniach. Można sięgnąć po klucze z trzpieniem prostym, wygiętym w okolicach oczka lub uformowanym w kształt litery C. Oczko może być zlokalizowane na jednym, lub obu końcach. Ofertę tej grupy uzupełniają klucze do pobijania śrub torx, a także gotowe komplety kluczy, którymi można szybko wyposażyć nawet bardzo duży warsztat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-14
Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja
2023-06-28
Ok.
pixel