Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyłącznik masy akumulatora

( ilość produktów: 3 )

Wyłącznik masy akumulatora to niewątpliwie praktyczne rozwiązanie, coraz częściej stosowane w samochodach. Mechanizm ten pozwala na szybkie odłączenie prądu od akumulatora. Dzieje się to za pomocą jednego obrotu plastikowym pokrętłem. Rozwiązanie to jest najczęściej stosowane, by zniwelować pobór prądu lub móc szybko odciąć dopływ prądu w razie wypadku czy nagłej awarii.

Montaż wyłącznika akumulatora samochodowego jest niezwykle prosty - wystarczy odłączyć klemę od akumulatora oznaczoną symbolem minusa i na jej miejsce założyć wyłącznik. Trzeba pamiętać, by zdjętą klemę zamontować w dedykowane ku temu miejsce.

Trwałe konstrukcje wyłączników masy na klemie czy wyłączników masy do motocykla są niewątpliwie skuteczne i coraz chętniej montowane zarówno w jednośladach, samochodach osobowych, jak i dostawczych. Chętnie korzystają z niego także właściciele kamperów, w których obwód elektryczny jest szczególnie ważny i musi być maksymalnie bezpieczny. Sprzęt ma zazwyczaj gwarancję na 24 miesiące i potrafi sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-01
Jest ok polecam :)
2023-06-24
Ok
pixel