Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lejki

( ilość produktów: 14 )

W naszym sklepie znajdziesz lejek do paliwa, który jest niezbędny w każdym warsztacie samochodowym oraz dla każdego kierowcy dbającego o swój pojazd. Lejek do paliwa z sitkiem to podstawowe narzędzie umożliwiające bezpieczne i precyzyjne napełnianie zbiorników paliwa różnymi substancjami. Dzięki niemu unikniesz rozlewania paliwa oraz zanieczyszczenia środowiska.

Lejek do paliwa z sitkiem dodatkowo wyposażony jest w specjalne sitko, które zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do zbiornika, co jest szczególnie ważne przy tankowaniu w trudnych warunkach. Lejek samochodowy to wygodne i praktyczne narzędzie, które znajdziesz w różnych rozmiarach i kształtach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Lejek do paliwa z sitkiem – w jakich sytuacjach się przydają?

Lejek do paliwa z sitkiem jest niezwykle przydatny w sytuacjach, gdy zależy nam na ochronie silnika przed zanieczyszczeniami. Sitko zatrzymuje drobne cząstki brudu i osady, które mogą znajdować się w paliwie, co chroni układ paliwowy przed uszkodzeniem. To narzędzie jest idealne podczas tankowania w mniej cywilizowanych miejscach, gdzie jakość paliwa może być niższa.

Jakie zastosowanie ma lejek do oleju

Lejek do oleju jest nieodzownym narzędziem w każdym warsztacie samochodowym i domowym garażu. Ułatwia on precyzyjne dolewanie oleju do silnika, eliminując ryzyko rozlania i zanieczyszczenia innych elementów pojazdu. Lejek do oleju silnikowego wyposażony w długi wąż lub elastyczne końcówki, pozwala na wygodne dolewanie oleju nawet w trudno dostępnych miejscach.

Lejek do oleju silnikowego w sklepie dowarsztatu.com

W sklepie dowarsztatu.com oferujemy bogaty wybór lejeków do oleju silnikowego, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalnych mechaników, jak i amatorów motoryzacji.

Wśród dostępnych modeli znajdziesz lejek do paliwa metalowy, idealny do pracy w trudnych warunkach. Podobne właściwości ma również dostępna w asortymencie zlewarka do oleju. Dostępne w asortymencie lejki są kompatybilne z różnymi rodzajami olejów, co czyni je wszechstronnym narzędziem w każdym warsztacie.

Nie zapomnij, że w naszym sklepie znajdziesz również inne produkty wspomagające pracę warsztatową, takie jak pompa do paliwa czy popularne w ostatnim czasie nalewaki warsztatowe, które uzupełnią Twoje wyposażenie i zwiększą efektywność pracy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego warsztatu​.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-14
Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja
2023-07-20
polecam
pixel