Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Identyfikatory czynnika chłodniczego

( ilość produktów: 4 )

Identyfikatory czynnika chłodniczego pozwala na zlokalizowanie ewentualnej obecności czynnika R134a w systemach klimatyzacyjnych w samochodach. Zastosowanie takiego identyfikatora czynnika klimatyzacji samochodowej pomoże uniknąć potencjalnych uszkodzeń sprzętu, które mogą wystąpić na skutek zanieczyszczenia czynnika chłodniczego. Jest to szczególnie ważne, gdy może być on wypełniony gazem łatwopalnym.

Są to urządzenia w pełni przenośne. Identyfikator gazu klimatyzacji również jest w stanie zlokalizować niebezpieczne substancje, które mogą wydzielać się w układu klimatyzacji w aucie. Identyfikator gazu R1234yf to urządzenie wykrywające konkretny rodzaj gazu, sprawdzając czy podawany czynnik to tak zwane R1234yf używane podczas serwisu i w pracach związanych z obsługą układu klimatyzacji w pojazdach samochodowych. Każdy profesjonalny warsztat samochodowy wyposażony w tego typu identyfikator jest zabezpieczony przed skutkami użycia niewłaściwego czynnika co może doprowadzić do uszkodzenia układu klimatyzacji lub stacji do obsługi klimatyzacji.

Także tester czynnika klimatyzacji jest praktycznym narzędziem, w które powinien być wyposażony każdy warsztat. Pozwala on szybko i dokładnie określić czystość czynnika chłodniczego w układzie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-28
Ok.
2023-06-24
Ok
pixel