Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze specjalistyczne

( ilość produktów: 9 )

Odpowiednio dobrane klucze specjalistyczne pomogą rozwiązać wiele problemów w domu i warsztacie. Są skonstruowane z myślą o operowaniu przy połączeniach gwintowanych z unikalnymi zakończeniami. Ich budowa umożliwia wykonywanie prac zarezerwowanych głównie dla specjalistów. W tej grupie znalazły się klucze specjalistyczne do różnych zastosowań, które mogą stanowić uzupełnienie zawartości warsztatu - w tym klucze płaskie i klucze nasadowe.

Rodzaje kluczy specjalistycznych

Klucze ręczne o budowie oczkowej, płaskiej lub nasadkowej należą do najpopularniejszych narzędzie warsztatowych. Jednak nie wszystkie prace można wykonać przy ich użyciu. Wówczas z pomocą mogą przyjść klucze specjalistyczne, których budowa jest dostosowana do wykonywania konkretnego typu zadania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się klucze specjalistyczne w kilku typach. Najwięcej z nich znajduje zastosowanie w branży motoryzacyjnej, a konkretnie w serwisach mechanicznych. W takich miejscach przydadzą się między innymi klucze do alternatorów. To konstrukcje oczkowe z trzpieniem wygiętym w kształt litery C. Taka budowa ułatwia operowanie przy akcesoriach złącznych ulokowanych w ciasnych przestrzeniach wokół silnika. W warsztatach znajdą zastosowanie także klucze nasadowe z grzechotką o dwóch wymiarach. Mogą być potrzebne klucze nastawne do odkręcania nakrętek czołowych, a nawet klucze uniwersalne.

Odpowiednio dobrane klucze specjalistyczne znajdą zastosowanie także w pracach i zadaniach realizowanych w domu. Przy odpowietrzaniu grzejników niezbędne okazują się klucze o konstrukcji dostosowanej do kształtu zaworów. Z kolei płaskie klucze rowerowe będą pomocne przy naciąganiu lub montażu szprych w kołach. Poza tymi produktami można znaleźć również kilka innych typów akcesoriów pomocnych przy nietypowych zadaniach.

Klucze specjalistyczne w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

Jeśli w innej grupie nie mogłeś znaleźć odpowiednich narzędzi, istnieje duża szansa, że znajdą się tutaj. W naszym sklepie przygotowaliśmy klucze specjalistyczne w różnych konstrukcjach, a najczęściej także w kilku wymiarach do wyboru. Można nimi uzupełnić specjalistyczny warsztat narzędziowy, a także zrealizować konkretne zadania.

Wszystkie specjalistyczne klucze zgromadzone w tej grupie to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji użyto stali węglowej lub narzędziowej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu narzędzia będą pomocna przy wielu zadaniach realizowanych także w trudnych warunkach warsztatowych. Przez specjalistów cenione są także za dokładność wymiarową. Dzięki temu nie uszkodzą elementów złącznych o nietypowej budowie, nawet przy oddziaływaniu na nie z dużą siłą.

Wszystkie specjalistyczne klucze oferowane w naszym sklepie objęte są gwarancją. W razie pomyłki przy zamawianiu można u nas wymienić produkt na inny o właściwych wymiarach. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru polecamy skorzystać z wiedzy naszych specjalistów z działu sprzedaży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel