Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Puste wkłady do wózków narzędziowych

( ilość produktów: 5 )

Przy wyposażaniu warsztatu mogą być potrzebne puste wkłady do wózków narzędziowych. To akcesoria przeznaczone do przechowywania narzędzi ręcznych w profesjonalnych wózkach warsztatowych. Można nimi uzupełnić szuflady i dostosować je do własnych potrzeb. Szukając profesjonalnych wkładów do popularnych wózków, warto odwiedzić nasz sklep. Oferta obejmuje wkłady w różnych formach, kształtach i wielkościach, które można dostosować do wybranych wózków.

Puste wkłady do wózków narzędziowych - charakterystyka

Wózki narzędziowe to urządzenia bardzo popularne w warsztatach mechanicznych. Pozwalają na przeniesienie wielu narzędzi do miejsca pracy. Dzięki temu można mieć je stale w zasięgu ręki pomimo prowadzenia pracy z dala od stołu warsztatowego. Odpowiednio dobrane wkłady do wózków narzędziowych pozwolą na wyposażenie szuflad w wybrane typy narzędzi.

Puste wkłady do wózków narzędziowych to elementy wykonane z tworzywa sztucznego lub gąbki. Są mechaniczne uformowane w kształt pasujący do rozmiaru szuflady. Mają też określoną ilość i wielkość przegród wewnętrznych. Dzięki temu wytłoczki do wózków narzędziowych można wyposażyć w wybrany przez siebie sposób.

Do wykonania pustych wkładów do wózków narzędziowych wykorzystuje się materiały niechłonne. Są odporne na działanie wilgoci, nie brudzą się pod wpływem oleju, a także innych środków chemicznych. Ponadto są bardzo lekkie, co ułatwia ich układanie, wymianę, a także nie obciąża wózka.

Kiedy będą potrzebne puste wkłady do wózków narzędziowych?

Najczęściej producenci oferują wózki niemające żadnego wyposażenia. Znajdują się w nich jedynie puste szuflady, które można zagospodarować w sposób związany z profilem działalności warsztatu. Dlatego puste wkłady do wózków narzędziowych będą potrzebne już po zakupie. Dzięki temu łatwiejsze stanie się dostosowanie wkładu do potrzeb konkretnego stanowiska pracy.

Puste wkłady do wózków narzędziowych mogą być potrzebne także w przypadku zmiany sposobu ich zagospodarowania. Nowe wytłoczki zastąpią mniej funkcjonalne konstrukcje. Można włożyć je także na miejsce zniszczonych lub uszkodzonych elementów. Dzięki temu w szufladach w wózku zawsze znajdą się akcesoria potrzebne do prowadzenia konkretnego typu pracy.

Puste wkłady do wózków narzędziowych w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

W naszym sklepie znajdują się puste wkłady do wózka narzędziowego dostosowane do wymiarów szuflad oferowanych przez najważniejszych producentów. Poszczególne typy różnią się funkcjonalnością. Można ułożyć w nich długie narzędzia ręczne lub wykorzystać jako pojemniki na niewielkie akcesoria złączne i części wymienne.

Każdy z produktów ma bardzo dokładne wymiary i z łatwością można umieścić go w szufladzie. Wytłoczki są też bardzo trwałe i żywotne. W razie wątpliwości warto skonsultować się z naszym działem obsługi i dobrać odpowiednie akcesoria. W innych grupach znajdują się też wózki narzędziowe bez wyposażenia przeznaczone do zakładów produkcyjnych i warsztatów mechanicznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel