Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze przegubowe z grzechotką

( ilość produktów: 2 )

Przy trudnych pracach monterskich mogą być potrzebne klucze przegubowe z grzechotką. Są to narzędzia ręczne w formie grzechotki, które można wykorzystać do operowania przy połączeniach śrubowych. Charakterystyczną cechą tych narzędzi jest przegub umieszczony pomiędzy uchwytem a głowicą grzechotki. Pozwala on na prowadzenie pracy w sytuacjach, kiedy uchwyt i głowica nie mogą znaleźć się w jednej linii. Ze względu na sporą funkcjonalność, tego typu klucze grzechotki powinny znaleźć dla siebie miejsce w każdym warsztacie.

Zastosowanie kluczy przegubowych z grzechotką

Charakterystyczna budowa kluczy przegubowych z grzechotką wpływa na możliwość zastosowania ich w szczególnie trudnych zadaniach. Przegub ułatwia dotarcie do śrub ulokowanych w ciasnych przestrzeniach lub zamontowanych pod kątem do powierzchni elementu. Takie cechy szczególnie przydatne są w czasie prac mechanicznych w warsztatach. Narzędzia mogą się przydać także przy remontach budowlanych lub montażach konstrukcji stalowych i drewnianych.

Poza tymi pracami, klucze przegubowe z grzechotką mogą być stosowane we wszystkich zadaniach, które realizuje się klasycznymi kluczami grzechotkowymi. Sprawdzają się podczas szybkiego odkręcania i dokręcania śrub. Są też bardzo precyzyjne. Możliwość zmiany nasadki i regulacji kierunku pracy sprawia, że takie grzechotki należą do najpopularniejszych narzędzi ręcznych, których nie może zabraknąć w żadnym warsztacie.

Klucze przegubowe z grzechotką w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

W ofercie naszego sklepu znajdują się klucze przegubowe z grzechotką w kilku typach. Różnica pomiędzy nimi wynika przede wszystkim ze średnicy trzpienia narzędziowego, na którym umieszcza się nasadki. Mamy tu do dyspozycji narzędzia z końcówkami pół i ćwierć cala. Grzechotki różnią się także ilością zębów w mechanizmie zapadkowym, co przekłada się na precyzję wykonywania pracy. Dodatkowo można wybrać narzędzia o innych długościach uchwytu. Te wszystkie cechy sprawiają, że z łatwością można dobrać narzędzie pasujące do charakteru najczęściej wykonywanych zadań.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
2023-07-20
polecam
pixel