Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze oczkowe długie

( ilość produktów: 13 )

Szukając wyposażenia do warsztatu mechanicznego lub rzemieślniczego, warto sięgnąć po klucze oczkowe długie. To narzędzia ręczne przeznaczone do specjalistycznych zadań. Choć przypominają standardowe klucze oczkowe, to jednak charakteryzują się wydłużonym trzpieniem. W ofercie sklepu Dowarsztatu.com znajdują się solidne klucze wykonane ze stopów stali o znakomitych parametrach wytrzymałościowych. Dzięki licznym certyfikatom jakości i precyzyjnemu wykonaniu zapewniają bezpieczną pracę.

Klucze oczkowe długie do prac warsztatowych

Niestandardowa budowa kluczy oczkowych długich jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu dziedzin przemysłu. Narzędzia są nawet dwukrotnie dłuższe od standardowych. Dłuższy trzpień oznacza większe ramię i pozwala na operowanie z większą siłą przy połączeniach. Drugą zaletą jest możliwość dotarcia oczkiem do śrub położonych w głębi, za obudową lub w ciasnych przestrzeniach.

Poza możliwościami zastosowania w ciężkich pracach mechanicznych takie klucze sprawdzają się także przy standardowych zadaniach. Zapewniają precyzję charakterystyczną dla narzędzi ręcznych. Oczkowa budowa części roboczej jest bardzo bezpieczna dla samych śrub i nakrętek. Nie ściera ich krawędzi, a dodatkowo umożliwia operowanie przy akcesoriach już wytartych i uszkodzonych.

Jak wybrać klucze oczkowe długie?

Głównym kryterium wyboru kluczy oczkowych długich jest ich trwałość i wymiar. Jeśli chodzi o produkty zgromadzone w sklepie Dowarsztatu.com, nie ma problemu z ich trwałością. Solidne wykonanie, zabezpieczenia przed pękaniem i wilgocią, a także dokładne wymiary zapewniają utrzymanie funkcjonalności na wysokim poziomie przez długi czas.

Podczas wyboru pozostaje zatem sięgnąć po odpowiedni rozmiar. Oczka na końcach różnią się wymiarami, jednak w zakresie jednego lub dwóch milimetrów. Można wybrać klucze z oczkami pasującymi do wszystkich standardowych łbów i nakrętek sześciokątnych. Jeśli warsztat narzędziowy jest dopiero na etapie urządzania, warto sięgnąć po gotowe komplety zawierające klucze w wielu kolejnych wymiarach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-06-24
Ok
pixel