Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia do naprawy przewodów

( ilość produktów: 39 )

Regeneracja przewodów klimatyzacji jest powszechnie stosowana i jest jedną z najczęściej stosowanych usług serwisowych klimatyzacji. Do napraw dedykowane są specjalne narzędzia, dzięki którym proces ten przebiegnie szybko i sprawnie. Zarabianie przewodów klimatyzacji wykonuje się za pomocą specjalnej prasy - jest to uniwersalny, lekki i poręczny przyrząd do zaciskania końcówek węży w klimatyzacjach samochodowych. Rozróżnia się przede wszystkim prasy hydrauliczne i manualne.

Często stosowanym przyrządem w procesie naprawy przewodów jest także roztłaczarka do rur miedzianych. Roztłaczarka do rur z napędem hydraulicznym umożliwia rozszerzanie rur, w zestawie znajduje się dodatkowo gradownik oraz obcinarka. W zestawie dostępnych jest zazwyczaj kilka głowic w różnych rozmiarach. Często stosuje się także prasę do zaciskania rur miedzianych.

Naprawa przewodów klimatyzacji nie jest skomplikowanym procesem, jednak wymaga czasu i precyzji. Wykorzystując profesjonalny sprzęt, lokalizacji usterki i jej naprawa może przebiec znacznie szybciej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-31
ok
2023-08-01
Szyb ko i sprawnie.
pixel