Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze trzpieniowe Torx

( ilość produktów: 23 )

Przy pracach mechanicznych i serwisowych mogą być potrzebne klucze trzpieniowe torx. Często spotykane są również klucze trzpieniowe 12-kątne o podobnej budowie. Te narzędzia służą do operowania przy połączeniach gwintowanych wyposażonych w gniazda wewnętrzne. Można używać ich we wszystkich dziedzinach przemysłu, a także w budownictwie. W naszej ofercie przygotowaliśmy klucze przeznaczone do prac profesjonalnych i użytku domowego. Bogata oferta ułatwia wybór, a wysoka jakość produktów gwarantuje wygodne użytkowanie przez długi czas.

Co charakteryzuje klucze trzpieniowe 12-kątne i torx?

Klucze trzpieniowe torx i 12-kątne to narzędzie, w których część roboczą stanowi końcówka trzpienia. Jest ona precyzyjnie uformowana, a na dodatek wzmocniona. Różnicę pomiędzy nimi stanowi właśnie kształt końcówki roboczej. Klucze trzpieniowe torx są zakończone gwiazdką o sześciu ramionach. Z kolei klucze trzpieniowe 12-kątne mają tych ramion dwukrotnie więcej.

Prezentowane w tej grupie klucze imbusowe mają kształt litery L. Po obu stronach znajdują się końcówki robocze w tych samych wymiarach. Dzięki temu, w przypadku niepowodzenia pracy częścią trzpieniową, można skorzystać z końcówki znajdującej się w obrębie uchwytu. Klucze mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju zadań prowadzonych nawet w ciasnych i trudno dostępnych przestrzeniach. Sprawdzają się przy naprawach sprzętu AGD i RTV. Służą do obsługi śrub wpuszczanych i trzpieniowych. Można wykorzystać je nawet do regulacji wielu maszyn, urządzeń i pojazdów.

Klucze trzpieniowe torx i 12-kątne w ofercie sklepu Dowarsztatu.com

W ofercie naszego sklepu znalazło się wiele modeli kluczy trzpieniowych torx i 12-kątnych. Najważniejsza różnica pomiędzy produktami dotyczy wymiaru końcówki. Można wybrać klucze od T10 do T60 we wszystkich standardowych wymiarach. Można też sięgnąć po cały komplet, który zawiera kilka produktów w kolejnych wymiarach. Poszczególne modele mają nieco inne długości trzpienia i budowę. To pozwala na dobranie narzędzia najlepiej pasującego do potrzeb i upodobań.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-04
super sklepjaki obsługa
2023-06-28
Ok.
pixel